جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   دوشنبه 6 شهریور 1396 - 02:25:41 ب.ظ

ساختمان اداری ثبت اسناد و املاک شهرستان میامی افتتاح شد

با حضور دکتر خباز استاندار سمنان، عبدی کمیشانی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان سمنان و تعدادی از مدیران استانی و مسئولین شهرستان میامی ساختمان اداری ثبت اسناد و املاک میامی و به بهره برداری رسید.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان سمنان در مراسم افتتاح میامی اظهار داشت این پروژه به مساحت 620 متر مربع در زمینی به مساحت 1655 متر مربع اجرا و احداث گردید. هزینه احداث این ساختمان 5 میلیارد و 800 میلیون ریال بوده که 3 میلیارد ریال آن از محل اعتبارات استانی و الباقی از اعتبارات ملی تامین گردیده است.  

عبدی کمیشانی تعداد پرونده های ثبتی حوزه میامی را 21500 فقره و دفاتر املاک آن را 185 جلد اعلام نمود و ادامه داد با توجه به اینکه پرونده های ثبتی حاوی اسناد و مدارک و نقشه ها و سوابق املاک مردم است،نگهداری و حفظ آنها در فضایی امن و مطلوب ضروری می باشد، از آرشیو الکترونیک و اسکن اوراق پرونده های ثبتی و دفاتر در سال جاری خبر داد.

استاندار سمنان نیز در این مراسم از پیگیری ها و تلاش های مجدانه مسئولین ثبت استان برای احداث ساختمان اداری ثبت میامی قدردانی نمود و به اهمیت جذب سرمایه های بخش خصوصی برای توسعه و تحقق اقتصاد مقاومتی تاکید نمود.

همچنین در این مراسم فرماندار میامی و یکی از اعضای شورای شهر میامی در سخنانی به اهمیت و نقش ثبت اسناد و املاک در شهرستان میامی اشاره و از خدمات ثبت اسناد قدردانی نمودند. 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است