جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   سه شنبه 7 شهریور 1396 - 02:05:09 ب.ظ

بررسی میزان تحقق برنامه عملیاتی استان در جلسه مدیران ثبت اسناد و املاک استان سمنان

جلسه روسای واحدهای ثبتی، کارشناسان و معاونت ثبت استان با حضور مدیرکل با محوریت برنامه عملیاتی سال 1396 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان سمنان مسئولین قسمتها و روسای واحدهای ثبتی عملکرد 5 ماهه نخست سال جاری را تشریح  و میزان تحقق برنامه عملیاتی تا پایان مرداد ماه بررسی و بر رفع موانع و ضعف ها تاکید گردید.

عبدی کمیشانی طی سخنانی ضمن تقدیر از همه کارکنان و مدیران ثبت، برنامه ریزی و برنامه محوری را از مهمترین وظایف مدیران برشمرد و در تشریح برنامه عملیاتی سال 96 استان اظهار داشت: آیتم های متعدد برنامه عملیاتی را از یک منظر میتوانیم به سه دسته تقسیم نماییم. دسته نخست اقداماتی است که به پیگیری و تلاش چندان وابسته نیست. مثل اینکه تا پایان سال چه میزان ازدواج و طلاق باید به ثبت برسد. دسته دیگر از عملکردها نیازمند همکاری دستگاههای اجرایی دیگر همچون منابع طبیعی و اوقاف و غیره می باشد و تعامل مدیران با دستگاههای اجرایی می تواند در تحقق این اهداف موثر باشد. دسته سوم مواردی است که به تلاش و جدیت همکاران و نظارت مستمر مدیران بستگی دارد و اعتقاد مدیران به برنامه و درک صحیح همکاران از برنامه عملیاتی و همکاری و هماهنگی بین کارکنان میتواند در تحقق برنامه موثر باشد.

در ادامه جلسه روسای واحدها به بیان مشکلات و نیازمندیهای واحدهای ثبتی تحت مسئولیت خود پرداخته و تصمیمات لازم اتخاذ گردید. 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است